Gürmel GYO
Ana Sayfa KENTSEL DÖNÜŞÜM 9 Ocak 2018 35 Görüntüleme

Ege Mahallesi kentsel dönüşüm projesi yeni ihale tarihi 25 Ocak 2018!

Ege Mahallesi kentsel dönüşüm projesi yeni ihale tarihi 25 Ocak 2018!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Ege Mahallesi kentsel dönüşüm projesi yeni ihale tarihi 25 Ocak 2018 olarak açıklandı.

Ege Mahallesi kentsel dönüşüm projesi yeni ihalesi 25 Ocak 2018 tarihinde saat 14:00’da İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı Encümen Toplantı Odası Kat: 3 No: 309 Cumhuriyet Bulvarı No:1 Konak/ İZMİR adresinde yapılacak.

Ege Mahallesi kentsel dönüşüm projesi ihaleye katılmak için;
1. İsteklilerin ihaleye katılabilmesi için; işe ait İdari Şartnamede belirtilen belgeleri ve hazırlayacakları tekliflerini,
İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı
Kentsel Dönüşüm Dairesi Başkanlığı Şehit Fethi Bey Caddesi No:2  Konak/ İZMİR adresine teslim etmesi veya posta yoluyla ulaştırmış olması gerekmektedir. Postada oluşacak gecikmelerden İdare sorumlu değildir.
2. Bu ihaleye gerçek veya tüzel kişi veya bunların oluşturdukları ortak girişimler teklif verebilecektir.       
3. Bu işin ihalesine katılmak üzere İstekli kendi adına asaleten ve/veya başkaları adına vekaleten sadece tek bir başvuruda bulunabilecektir. Aksi halde yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
4. Bu ihaleye sadece yerli istekliler katılabilir. Yabancı isteklilerle ortak girişim yapan yerli istekliler bu ihaleye katılamaz.
5. İhaleye konsorsiyum olarak teklif verilmesine izin verilmemektedir.

572 yapıda toplam 809 birimin dönüştürüleceği Ege Mahallesi kentsel dönüşüm projesi alanında şu anda 4 kişi ikamet ediyor. 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinden meydana gelecek olan İzmir Ege Mahallesi kentsel dönüşüm projesinde, A tipi avlulu konutlar 6 katlı 6 blok olarak tasarlanırken, B tipi kitle konutlar ise 5,9 ve 10 katlı olarak projelendirildi.

Hilal MİSİRLİ / EmlakSayfası.com.tr

KAYNAK

Gürmel GYO
Gürmel GYO
Tema Tasarım | Osgaka.com